W miniony czwartek swoje miejsce na parkingu przy ul. Kadłubka opuścił jeden z najbardziej fotogenicznych wraków rybnickich ulic.
Fiat dzielnie pilnował miejsca na parkingu przy dworcu kolejowym, jednak przyszedł czas i na niego.
Chyba nikt nie będzie tęskinił.













