Zgłoś interwencję

Smolna

Dzielnicowy: spec. Sławomir Jarząbek
781 986 999
Wyświetlone 1-17 z 17.

Mogło dojść do tragedii

2020-02-04, dodał: Dawid Błatoń Smolna
W miniony poniedziałek dyżurny Straży Miejskiej w Rybniku otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że z komina opuszczonego budynku mieszkalnego w dzielnicy Smolna unosi się dym.

Na miejsce pojechał dzielnicowy, gdyż istniało podejrzenie, że w środku mogą znajdować się osoby bezdomne. Funkcjonariusze jednak nie mogli wejść górę, ze względu na zły stan techniczny schodów, które groziły zawaleniem. czytaj »

Znaleziono psa

2017-09-15, dodał: Administrator Smolna
W dniu 15 września 2017 r. około godziny 10:15 nasi funkcjonariusze znaleźli psa w rejonie sklepu Biedronka przy ulicy Kilińskiego. Pies został zabrany przez schronisko dla zwierząt mieszczące się w Rybniku przy ulicy Majątkowej 42. Właściciel zaginionego psa proszony jest o kontakt ze schroniskiem pod numerem telefonu 32 42 46 299, bądź z dyżurnym Straży Miejskiej w Rybniku. czytaj »

Wpadł na sprzedaży papierosów bez akcyzy

2014-02-03, dodał: Dawid Błatoń Smolna
W miniony piątek strażnicy ujawnili handel papierosami bez akcyzy. Sprzedawany towar pochodził zza wschodniej granicy.
Mężczyzna trudniący się tym procederem wpadł podczas rutynowej kontroli funkcjonariuszy wraz z przedstawicielem Komisji do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w jednym z lokali mieszczącym się w dzielnicy Smolna.
czytaj »

Wpadł do Nacyny

2012-11-21, dodał: Dawid Błatoń Smolna
Przypadkowi przechodnie zauważyli nietrzeźwego mężczyznę, który leżał pod mostem przy rzece Nacynie na ul. Obwiedniej Południowej w dzielnicy Smolna.
czytaj »

Atak psa na Smolnej

2012-10-18, dodał: Dawid Błatoń Smolna
Strażnicy ukarali mandatem karnym kobietę, która nie poddała swojego psa obowiązkowemu szczepieniu. Interwencję przeprowadzili strażnicy w wyniku zgłoszenia, które przyjął dyżurny.
czytaj »

test

2012-09-07, dodał: Mateusz Jonderko Smolna
tets czytaj »

Ze skweru do izby wytrzeźwień

2012-06-26, dodał: Dawid Błatoń Smolna
Mieszkanka Rybnika nie pozostała obojętna na los leżącego w pobliżu ul. Wodzisławskiej mężczyzny. Zgłaszając interwencję dyżurnemu Straży Miejskiej w Rybniku, sprawdziła czynności życiowe leżącego oraz wskazała miejsce w którym leżał - skwer tuż obok jednego z marketów.
czytaj »

Donos na sąsiada

2010-08-20, dodał: Dawid Błatoń Smolna

Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Rybniku sprawdzali doniesienie dotyczące spalania trawy w kotle centralnego ogrzewania jednego z domów w dzielnicy Smolna.

czytaj »

„Zakaz ruchu w obu kierunkach" na ul. Wł. St. Reymonta.

2010-08-11, dodał: Dawid Błatoń Smolna
Od poniedziałku zamknięty został odcinek ul . Reymonta na odcinku pomiędzy Rondem Wodzisławskim a skrzyżowaniem ulic Reymonta - Jankowicka - Plac Armii Krajowej.

Wymiana nawierzchni była konieczna ze względu na zły stan drogi, o czym przekonać się mógł dotychczas na własnej skórze każdy kierowca uczęszczający tym właśnie odcinkiem arterii komunikacyjnej w mieście.


Drogowcy wystawili znaki i ruszyli z pracami. Lecz to w jakim stopniu kierowcy stosują się do znaku można było zauważyć już po niespełna kilku minutach obserwacji newralgicznego odcinka.

czytaj »

Przesadziła z alkoholem

2010-01-16, dodał: Dawid Błatoń Smolna
Do Straży Miejskiej w Rybniku wpłyneło zgłoszenie dotyczące kobiety, która leżała na ul. Łanowej w pobliżu stadniny koni.
czytaj »

"Zaniedbany" smolniok

2009-10-18, dodał: Dawid Błatoń Smolna

Do Straży Miejskiej w Rybniku wpłynęło zgłoszenie zaniepokojonej mieszkanki, która zwróciła się do Nas z prośbą o interwencję w stosunku do właścicieli psa znajdującego się na jednej z posesji na terenie dzielnicy Smolna.


Zwierzę miało całymi dniami ujadać oraz być zaniedbane. Zdaniem zgłaszającej przywiązany do łańcucha pies nie miał budy co uniemożliwia mu schronienie przed chłodem.


Przybyli na miejsce strażnicy nie potwierdzili zgłoszenia. Właściciel zwierzęcia przedstawił funkcjonariuszom kartę szczepień, z której wynikało, że były one dokonywane terminowo. Pies był w dobrej kondycji i nie miał oznak rzekomego zaniedbania.

czytaj »

Bezdomny nie wezwał pomocy bo nie potrafił

2009-08-21, dodał: Smolna
Zaniepokojony mieszkaniec Rybnika poinformował telefonicznie dyżurnego Straży Miejskiej, że na ul. Obwiedniej przy nasypie kolejowym leży mężczyzna. Na miejsce natychmiast zostali wysłani strażnicy, którzy podjęli niezwłoczną interwencję w stosunku do „leżącego”. Mężczyzna okazał się być osobą bezdomną. Ze względu na jego problemy w poruszaniu się oraz zaburzenia świadomości patrol wezwał na miejsce Pogotowie Ratunkowe. Po wstępnym badaniu lekarz podjął decyzję i zabrał mężczyznę do szpitala.
czytaj »

Plama na ulicy.

2009-07-21, dodał: Dawid Błatoń Smolna

Do Straży Miejskiej w Rybniku zadzwonił mężczyzna twierdząc, że w dzielnicy Smolna stoi zaparkowany fiat, z którego wycieka paliwo.

czytaj »

Polak nie kaktus...

2009-06-17, dodał: Dawid Błatoń Smolna
W powszechnym mniemaniu to zawsze mężczyźni przesadzają z alkoholem, zaniedbani, "pachnący" często śpiący zwinięci w kłębek, gdzie za poduszkę służy kamień a za kołdrę reklamówka. To typowy obraz polskiego "imprezowicza".
czytaj »

Hałasował pod balkonami.

2009-03-16, dodał: Dawid Błatoń Smolna

Straż Miejska w Rybniku przyjęła zgłoszenie dotyczące mężczyzny zakłócającego porządek publiczny na ul. Kilińskiego.
Około godziny 19.00 anonimowy rozmówca przekazał dyżurnemu prośbę o podjęcie interwencji wobec mężczyzny, który stojąc pod balkonami jednego z bloków głośno się zachowuje.

czytaj »

Przyspieszył sobie weekend

2009-02-18, dodał: Dawid Błatoń Smolna

Wstał o własnych siłach a do domu odprowadziła go sąsiadka. Mimo ujemnej temperatury panującej na zewnątrz nadal niektórzy z nas ekceważą sobie efekt nadmiernego spożywania alkoholu. Około godziny 18 do dyżurnego Straży Miejskiej w Rybniku zadzwonił mężczyzna, który stwierdził że w pobliżu jednego z barów na ulicy Sławików w śniegu leży jakiś człowiek.
czytaj »

Przyspieszył sobie weekend ...

2009-02-18, dodał: Dawid Błatoń Smolna
Wstał o własnych siłach a do domu odprowadziła go sąsiadka. Mimo ujemnej temperatury panującej na zewnątrz nadal niektórzy z nas ekceważą sobie efekt nadmiernego spożywania alkoholu. Około godziny 18 do dyżurnego Straży Miejskiej w Rybniku zadzwonił mężczyzna, który stwierdził że w pobliżu jednego z barów na ulicy Sławików w śniegu leży jakiś człowiek.
czytaj »
Ilość kontroli posesji

13.01.2021r.  

Liczba zgłoszeń: 17
Ujawnione wykroczenia: 9
Liczba kontroli: 9

3002_0.59903600 1479293472.jpg (49 KB)

praca.jpg (127 KB)

Walka ze smogiem

Sprawdź jakoś powietrza

 tematykaprelekcji.jpg (31 KB)

 Dokument123.jpg (47 KB)

darmowa-pomoc-prawna.png (39 KB)

deklaracjadost.jpg (80 KB)

Przetwarzanie.jpg (106 KB)

  

  Segreguj Rybnik

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

 Rybnicki System Informacji Przestrzennej

 

STOP 18

 

 ITAKA 

 

 

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Komenda Główna Policji
Krajowa Rada Komendantów
Oskar