Zgłoś interwencję

Tour de Pologne ulicami Rybnika

W poniedziałek, 6 sierpnia w godzinach popołudniowych przez Rybnik przejedzie wyścig Tour de Pologne. Na trasie wyścigu, pół godziny przed przejazdem kolarzy wystąpią utrudnienia w ruchu, dlatego prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń służb porządkowych.

Trasa:
Trasa na terenie miasta będzie wiodła następująco:

ul. 1 Maja - ul. Chwałowicka - rondo Chwałowickie - ul. 3 Maja - ul. Józefa Piłsudskiego - ul. Tadeusza Kościuszki - ul. Powstańców Śląskich - ul. Byłych Więźniów Politycznych - ul. Mikołowska - ul. Robotnicza - rondo Ukraińskie - ul. Księdza Jana Pojdy.

Na ul. Tadeusza Kościuszki przy skrzyżowaniu z ul. Saint Vallier usytuowana zostanie Premia Lotna. Nowością będzie Premia Górska przy ul. Mikołowskiej (przed skrętem na ul. Sosnową). Więcej o trasie =>tutaj
 

Komunikacja miejska:
Od godziny 17.00 do godziny 19.30 z obsługi  zostanie wyłączony przystanek Rybnik Śródmieście Bazylika. W czasie przejazdu peletonu tj. planowo pomiędzy godziną 17.00 – 17.50, mogą również wystąpić utrudnienia w obsłudze innych przystanków.


Bajtel na kole:

Podobnie jak w ubiegłym roku, przejazdowi wyścigu przez Rybnik towarzyszyć będą dodatkowe eventy: przy ulicy Kościuszki, powstanie Miasteczko Rowerowe, gdzie na kibiców czekać będą różne animacje oraz zawody kolarskie dla najmłodszych: "BAJTEL na kole".

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązywać będzie limit miejsc - zapisy w dniu wyścigu w Biurze Zawodów na parkingu przy ul. Tadeusza Kościuszki.

 

źródło: rybnik.eu


Ilość kontroli posesji

16.10.2018  

Liczba zgłoszeń: 38
Ujawnione wykroczenia: 14
Liczba kontroli: 10

3002_0.59903600 1479293472.jpg (49 KB)

Tematyka prelekcji 
 prel.jpg (104 KB)

 Dokument123.jpg (47 KB)

  Walka ze smogiem

Sprawdź jakoś powietrza

 

Bezpłatna pomoc prawna

RODO

  Segreguj Rybnik

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

 Rybnicki System Informacji Przestrzennej

 

STOP 18

 

 ITAKA 

 

Rybek z Rybnika

Rybnik
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Komenda Główna Policji
Krajowa Rada Komendantów
Oskar