Zgłoś interwencję

Tour de Pologne ulicami Rybnika

W poniedziałek, 6 sierpnia w godzinach popołudniowych przez Rybnik przejedzie wyścig Tour de Pologne. Na trasie wyścigu, pół godziny przed przejazdem kolarzy wystąpią utrudnienia w ruchu, dlatego prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń służb porządkowych.

Trasa:
Trasa na terenie miasta będzie wiodła następująco:

ul. 1 Maja - ul. Chwałowicka - rondo Chwałowickie - ul. 3 Maja - ul. Józefa Piłsudskiego - ul. Tadeusza Kościuszki - ul. Powstańców Śląskich - ul. Byłych Więźniów Politycznych - ul. Mikołowska - ul. Robotnicza - rondo Ukraińskie - ul. Księdza Jana Pojdy.

Na ul. Tadeusza Kościuszki przy skrzyżowaniu z ul. Saint Vallier usytuowana zostanie Premia Lotna. Nowością będzie Premia Górska przy ul. Mikołowskiej (przed skrętem na ul. Sosnową). Więcej o trasie =>tutaj
 

Komunikacja miejska:
Od godziny 17.00 do godziny 19.30 z obsługi  zostanie wyłączony przystanek Rybnik Śródmieście Bazylika. W czasie przejazdu peletonu tj. planowo pomiędzy godziną 17.00 – 17.50, mogą również wystąpić utrudnienia w obsłudze innych przystanków.


Bajtel na kole:

Podobnie jak w ubiegłym roku, przejazdowi wyścigu przez Rybnik towarzyszyć będą dodatkowe eventy: przy ulicy Kościuszki, powstanie Miasteczko Rowerowe, gdzie na kibiców czekać będą różne animacje oraz zawody kolarskie dla najmłodszych: "BAJTEL na kole".

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązywać będzie limit miejsc - zapisy w dniu wyścigu w Biurze Zawodów na parkingu przy ul. Tadeusza Kościuszki.

 

źródło: rybnik.eu


Ilość kontroli posesji

30.03.2020r.  

Liczba zgłoszeń: 8
Ujawnione wykroczenia: 6
Liczba kontroli: 0

3002_0.59903600 1479293472.jpg (49 KB)

praca.jpg (127 KB)

Walka ze smogiem

Sprawdź jakoś powietrza

 tematykaprelekcji.jpg (31 KB)

 Dokument123.jpg (47 KB)

darmowa-pomoc-prawna.png (39 KB)

 

Przetwarzanie.jpg (106 KB)

  

  Segreguj Rybnik

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

 Rybnicki System Informacji Przestrzennej

 

STOP 18

 

 ITAKA 

 

 

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Komenda Główna Policji
Krajowa Rada Komendantów
Oskar