Zgłoś interwencję

Święta minęły spokojnie.

Nasi funkcjonariusze nie odnotowali żadnego incydentu związanego z hucznym obchodzeniem tradycji śmigusa-dyngusa. Jednak jak co roku pojawiały się zgłoszenia dotyczące spożywania alkoholu, zakłócania ciszy, spokoju i porządku publicznego czy te związane z osobami nietrzeźwymi.

Do izby wytrzeźwień w Chorzowie trafił mężczyzna, którego w miniony piątek wypatrzył operator monitoringu miejskiego. Mężczyzna leżał na ławce na ul. Pocztowej w Rybniku, a jego stan nie pozwalał na samodzielne opuszczenie wygodnego miejsca spoczynku.

W piątkowy wieczór do izby wytrzeźwień trafił również awanturujący się mężczyzna, który na ul Dworek razem ze swoim kolegą spożywał alkohol. Mężczyźni głośno się przy tym zachowywali, a ponad to podczas interwencji jeden z mężczyzn stawał się coraz bardziej agresywny.

W sobotnie popołudnie pod opiekę najbliższej rodziny trafił mężczyzna, który uciął sobie drzemkę na trawniku w Parku Bukówka.

Mieszkaniec ul. Raciborskiej w sobotni wieczór zawiadomił strażników o leżącym na klatce schodowej mężczyźnie. Była to znana naszym funkcjonariuszom osoba bezdomna. Mężczyzna znajdował się w stanie znacznego upojenia alkoholem, więc patrol zawiózł go do izby wytrzeźwień.


Ilość kontroli posesji

24-26.09.2021r.  

Liczba zgłoszeń: 69
Ujawnione wykroczenia: 47
Liczba kontroli: 38

 

3002_0.59903600 1479293472.jpg (49 KB)

praca.jpg (127 KB)

Walka ze smogiem

Sprawdź jakoś powietrza

 tematykaprelekcji.jpg (31 KB)

 Dokument123.jpg (47 KB)

darmowa-pomoc-prawna.png (39 KB)

deklaracjadost.jpg (80 KB)

Przetwarzanie.jpg (106 KB)

gus.jpg (8 KB)

    Segreguj Rybnik

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

 Rybnicki System Informacji Przestrzennej

 

STOP 18

 

 ITAKA 

 

 

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Komenda Główna Policji
Krajowa Rada Komendantów
Oskar