Zgłoś interwencję

Przyjdź i oznakuj swój rower 2015

Uwaga! Akcja znakowania rowerów w 2015 r. została zakończona. Wszyscy chętni bedą mogli oznakować swoje jednoślady w 2016 r.W każdy czwartek od godz. 16:00 do 18:00 właściciele jednośladów mogą oznakować swoje rowery.
Rowery znakujemy tylko osobom pełnoletnim.
Akcja znakowania rowerów już po raz trzeci jest przeprowadzana przez rybnickich strażników. Każdy, kto zgłosi się w wyznaczonym dniu do siedziby Straży Miejskiej w Rybniku na ul. Władysława Stanisława Reymonta 54, będzie mógł bezpłatnie oznakować swój rower.Jest to z pewnością jedna z form zabezpieczenia jednośladów przed kradzieżą. Rowery poruszające się po naszych drogach są coraz droższe, a właściciele często czują się bezradni wobec złodziei.W związku z tym chcemy zachęcić do korzystania ze ścieżek rowerowych w naszym mieście wychodząc naprzeciw obawom właścicieli rowerów przed ich kradzieżą.
Każdy jednoślad zostanie oznaczony numerem ewidencyjnym, który zostanie wpisany do naszej bazy danych. Ponadto taki jednoślad zostanie oznaczony naklejką informacyjną o jego oznakowaniu, a właściciel otrzyma świadectwo oznakowania roweru.
Grawer wykonany na spodniej części ramy oraz naklejka, której zdarcie z ramy pozostawia ślad, mają wpłynąć na utrudnienie zbycia skradzionej cudzej własności.
Niezbędnymi do oznakowania roweru są:
dokument tożsamości ze zdjęciem
wypełnienie przez właściciela roweru oświadczenia o tym, że rower nie pochodzi z kradzieży

Ilość kontroli posesji

17.01.2019  

Liczba zgłoszeń: 32
Ujawnione wykroczenia: 22
Liczba kontroli: 27

3002_0.59903600 1479293472.jpg (49 KB)

 

Walka ze smogiem

Sprawdź jakoś powietrza

 tematykaprelekcji.jpg (31 KB)

 Dokument123.jpg (47 KB)

darmowa-pomoc-prawna.png (39 KB)

rodo.jpg (6 KB)

  

  Segreguj Rybnik

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

 Rybnicki System Informacji Przestrzennej

 

STOP 18

 

 ITAKA 

 

 

Rybnik
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Komenda Główna Policji
Krajowa Rada Komendantów
Oskar