Zgłoś interwencję

Plakatem w latarnię...

Jak bumerang powraca sprawa nielegalnych ogłoszeń. Mimo, iż istnieje całkowity zakaz rozklejania plakatów na rybnickim rynku, wciąż wielu przedsiębiorców zakaz ten lekceważy.
Posługując się jednym z najstarszych, a zarazem najtańszym sposobem dotarcia do klienta, właściciel jednej z Rybnickich restauracji w taki oto sposób próbował zdobyć klientelę.
O trudnościach, jakie towarzyszą nowym firmom, chcącym wejść na rynek oraz jak trudno jest wypromować własną markę, wie niemal każdy, kto próbował rozruszać własny interes.

Reklama - jedyny sposób poza rzetelnością i konkurencyjnymi cenami by zaistnieć na lokalnym rynku. Dawniej postrzegana jako dźwignia handlu, dziś spędza sen z powiek mieszkańcom większych miast.

Zaklejone plakatami wąskie przejścia pomiędzy blokami, obklejone słupy energetyczne i latarnie w mieście, to niestety częsty obraz wielkich metropolii.

W Rybniku jest inaczej. Rynek zachęca do spacerów. Czysto tu i gwarno, ludzie lgną do centrum. Jeśli chcemy spędzać wolny czas w takim właśnie otoczeniu zadbajmy o to sami.

Nie rozklejajcie plakatów w miejscach do tego niewyznaczonych.

Aktualnie strażnicy prowadzą czynności wyjaśniające zmierzające do ukarania sprawcy, który w miniony wtorek porozwieszał na latarniach plakaty reklamowe. Przypomnijmy, że za rozwieszanie w miejscu publicznym, do tego niewyznaczonym, sprawcy grozi mandat w wysokości do 500 zł.


Ilość kontroli posesji

11.12.2019  

Liczba zgłoszeń: 37
Ujawnione wykroczenia: 20
Liczba kontroli: 5

3002_0.59903600 1479293472.jpg (49 KB)

praca.jpg (127 KB)

Walka ze smogiem

Sprawdź jakoś powietrza

 tematykaprelekcji.jpg (31 KB)

 Dokument123.jpg (47 KB)

darmowa-pomoc-prawna.png (39 KB)

 

Przetwarzanie.jpg (106 KB)

  

  Segreguj Rybnik

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

 Rybnicki System Informacji Przestrzennej

 

STOP 18

 

 ITAKA 

 

 

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Komenda Główna Policji
Krajowa Rada Komendantów
Oskar