Zgłoś interwencję

Ognisko w parku

Wielokrotnie przedstawialiśmy Państwu zdjęcia z kontroli miejsc bytowania osób bezdomnych, które wraz z pracownikami opieki społecznej przeprowadzamy w okresie zimowym. Widać na nich jak osoby pozbawione stałego miejsca zamieszkania, radzą sobie w obliczu sytuacji życiowej, w jakiej się znaleźli.

Osoby bezdomne często dogrzewają się przy ogniskach, jednak z reguły ma to miejsce z dala od ludzi, budynków mieszkalnych, w miejscach gdzie nie są dostrzegani przez innych.

Jednak na terenie naszego miasta przebywa osoba, która postanowiła stworzyć sobie warunki do mieszkania w centrum miasta.

 

Około godziny 7:30 strażnicy interweniowali w sprawie osoby bezdomnej, która rozpaliła ognisko w Parku Bukówka przy ul. 3 Maja. Mężczyzna tłumaczył, że w nocy było mu zimno więc postanowił rozpalić ognisko. Na tym jednak nie poprzestał. W pobliżu ławki ułożył materac oraz ustawił półkę na rzeczy osobiste.

Mężczyzna został zabrany przez patrol policji, który również interweniował w parku, a strażnicy miejscy powiadomili pracowników RSK o konieczności uprzątnięcia terenu.


Ilość kontroli posesji

17.01.2019  

Liczba zgłoszeń: 32
Ujawnione wykroczenia: 22
Liczba kontroli: 27

3002_0.59903600 1479293472.jpg (49 KB)

 

Walka ze smogiem

Sprawdź jakoś powietrza

 tematykaprelekcji.jpg (31 KB)

 Dokument123.jpg (47 KB)

darmowa-pomoc-prawna.png (39 KB)

rodo.jpg (6 KB)

  

  Segreguj Rybnik

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

 Rybnicki System Informacji Przestrzennej

 

STOP 18

 

 ITAKA 

 

 

Rybnik
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Komenda Główna Policji
Krajowa Rada Komendantów
Oskar