Zgłoś interwencję

Nie przyjmują pomocy i odchodzą.

Strażnicy interweniowali w pasażu przy ul. Brudnioka w sprawie śpiącego na ławce mężczyzny. Osobę bezdomną zauważył operator monitoringu. Podczas przeprowadzania interwencji okazało się, że jest to znana naszym funkcjonariuszom osoba bezdomna, przebywająca na terenie Rybnika. Mężczyzna odmówił przyjęcia proponowanej przez strażników pomocy i odszedł.

Podobne zgłoszenie otrzymaliśmy jeszcze tego samego dnia w południe. Według zgłaszającego w pasażu na ławce znów leżał jakiś mężczyzna. Sprawdziliśmy to. Po wizycie strażników osoba ta posprzątała po sobie i również odeszła.

 

Interwencję w stosunku do osoby bezdomnej, tym razem leżącej na terenie poczekalni Dworca Komunikacji Miejskiej, zgłosił operator monitoringu tuż po godzinie 15:00.

Przebywający tam mężczyzna zakłócał porządek publiczny. Po przeprowadzonej interwencji, osoba ta opusciła poczekalnię odmawiając przyjęcia jakiejkolwiek pomocy.

Wieczorem otrzymaliśmy zgłoszenie o przebywającym w okolicy śmietników na ul Pocztowej bezdomnym mężczyźnie. Mimo oferowanej pomocy przez funkcjonariuszy, tym razem również mężczyzna odmówił przyjęcia pomocy i odszedł.


Ilość kontroli posesji

25 - 27.09.2020r.  

Liczba zgłoszeń: 57
Ujawnione wykroczenia: 47
Liczba kontroli: 37

3002_0.59903600 1479293472.jpg (49 KB)

praca.jpg (127 KB)

Walka ze smogiem

Sprawdź jakoś powietrza

 tematykaprelekcji.jpg (31 KB)

 Dokument123.jpg (47 KB)

darmowa-pomoc-prawna.png (39 KB)

deklaracjadost.jpg (80 KB)

Przetwarzanie.jpg (106 KB)

  

  Segreguj Rybnik

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

 Rybnicki System Informacji Przestrzennej

 

STOP 18

 

 ITAKA 

 

 

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Komenda Główna Policji
Krajowa Rada Komendantów
Oskar