Zgłoś interwencję

Kacza rodzina chciała przejść przez drogę.

Dyżurny Straży Miejskiej w Rybniku przyjął zgłoszenie mieszkańca naszego miasta, który twierdził, że w pobliżu ul. Żużlowej, kaczka próbuje przeprowadzić swe młode przez drogę, jednak z uwagi na ruch pojazdów jest to dla ptaków bardzo niebezpieczne.

Na miejsce został wysłany Eko-patrol. Funkcjonariusze pomogli przedostać się kaczkom w bezpieczne miejsce, z którego mogły swobodnie poczłapać w stronę znajdującego się niedaleko stawu.

 

Tego samego dnia nasi funkcjonariusze interweniowali w Chwałowicach, w sprawie pogryzienia mieszkanki naszego miasta przez psa. Kobieta została ugryziona w łydkę. Okazało się, że właściciel zwierzęcia nie poddał psa obowiązkowym szczepieniom, za co został ukarany mandatem karnym.

Anonimowa osoba przekazała naszym funkcjonariuszom zgłoszenie o biegającym w dzielnicy Boguszowice Osiedle psie, bez nadzoru właściciela.

Strażnicy szybko ustalili, do kogo należy opisane w zgłoszeniu zwierzę i udali się do właściciela by poinstruować go, jakie spoczywają na nim obowiązki z racji sprawowanej opieki nad psem. Tym razem również nie mogło się obejść bez kary w postaci nałożonego mandatu karnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdj: google maps


Ilość kontroli posesji

24-26.09.2021r.  

Liczba zgłoszeń: 69
Ujawnione wykroczenia: 47
Liczba kontroli: 38

 

3002_0.59903600 1479293472.jpg (49 KB)

praca.jpg (127 KB)

Walka ze smogiem

Sprawdź jakoś powietrza

 tematykaprelekcji.jpg (31 KB)

 Dokument123.jpg (47 KB)

darmowa-pomoc-prawna.png (39 KB)

deklaracjadost.jpg (80 KB)

Przetwarzanie.jpg (106 KB)

gus.jpg (8 KB)

    Segreguj Rybnik

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

 Rybnicki System Informacji Przestrzennej

 

STOP 18

 

 ITAKA 

 

 

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Komenda Główna Policji
Krajowa Rada Komendantów
Oskar