Zgłoś interwencję

7 interwencji w stosunku do osób nietrzeźwych

Funkcjonariusze przewieźli do schroniska dla osób bezdomnych mężczyznę, nie posiadającego stałego miejsca zamieszkania. O interwencję poprosił nas personel szpitala mieszczącego się przy ul. Gliwickiej w Rybniku, gdyż mężczyzna nie miał się gdzie podziać. Osoba ta miała również problemy z poruszaniem się.

Anonimowa osoba Powiadomiła dyżurnego o kobiecie, która spożywa alkohol na ul. Chrobrego w Rybniku. Kobieta znajdowała się w okolicznościach mogących zagrażać jej zdrowiu, więc strażnicy oddali ją pod opiekę rodzinie.

 

Operator monitoringu zauważył na ul. 3 Maja bezdomnego mężczyznę, który miał wyraźne problemy z poruszaniem się. W pewnym momencie osoba ta zniknęła z zasięgu kamer. Istniało prawdopodobieństwo, że osoba ta przewróciła się i nie będzie umiała samodzielnie wstać. Wysłany na miejsce patrol odnalazł mężczyznę. Był to bezdomny znajdujący się pod silnym wpływem alkoholu. W wyniku przeprowadzonej interwencji, mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień.

Podobna sytuacja miała miejsce na ul. Rynkowej. Operator monitoringu obserwował zataczającego się, bezdomnego mężczyznę, który co chwilę się przewracał. Gdy strażnicy przyjechali we wskazane miejsce okazało się, że mężczyzna uderzył się w głowę. Twierdził, że szybciej pił denaturat. Funkcjonariusze wezwali na miejsce karetkę pogotowia, której zespół podjął decyzję o konieczności hospitalizacji mężczyzny.

W miniony poniedziałek strażnicy z Rybnika przeprowadzili 7 interwencji w stosunku do osób znajdujących się pod wpływem alkoholu.


Ilość kontroli posesji

11.12.2019  

Liczba zgłoszeń: 37
Ujawnione wykroczenia: 20
Liczba kontroli: 5

3002_0.59903600 1479293472.jpg (49 KB)

praca.jpg (127 KB)

Walka ze smogiem

Sprawdź jakoś powietrza

 tematykaprelekcji.jpg (31 KB)

 Dokument123.jpg (47 KB)

darmowa-pomoc-prawna.png (39 KB)

 

Przetwarzanie.jpg (106 KB)

  

  Segreguj Rybnik

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

 Rybnicki System Informacji Przestrzennej

 

STOP 18

 

 ITAKA 

 

 

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Komenda Główna Policji
Krajowa Rada Komendantów
Oskar