Zgłoś interwencję

4 osoby trafiły do szpitala

Strażnicy czterokrotnie interweniowali w sprawie zagrożenia życia. Interwencje te dotyczyły osób niejednokrotnie znajdujących się pod wpływem alkoholu oraz osób bezdomnych, które z różnymi urazami trafiły do szpitala.

Pierwsze zgłoszenie dotyczyło mężczyzny, którego na chodniku zauważył patrol straży miejskiej.

 

Osoba ta nie potrafiła określić jak doszło do upadku. W tym przypadku mężczyzna był trzeźwy. Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe zabrało mieszkańca Rybnika do szpitala.

Zdaniem anonimowej osoby, na ul. Łony w szopie miały przebywać 2 osoby bezdomne. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, okazało się, że na ziemi leżał 57 letni mężczyzna, nie potrafił o własnych siłach wstać i poprosił o pomoc strażników. Ze względu na ból nóg, który mu doskwierał, strażnicy wezwali na miejsce zespół pogotowia ratunkowego i mężczyzna trafił do szpitala.

Kolejne zgłoszenie dotyczyło mężczyzny, który leżał na terenie skweru przy ul. Wodzisławskiej. Gdy patrol przyjechał na miejsce, funkcjonariusze rozpoznali bezdomnego mężczyznę. Wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, ponieważ mężczyzna miał liczne rany na głowie.

Kolejna nietrzeźwa osoba trafiła pod opiekę ratowników medycznych z rynku. Operator monitoringu zauważył osobę spożywającą alkohol. Strażnicy, którzy przyjechali na miejsce wezwali pogotowie ratunkowe, gdyż mężczyzna, którego dotyczyło zgłoszenie miał ranę na głowie i znajdował się pod silnym wpływem alkoholu.


Ilość kontroli posesji

22.02.2021r.  

Liczba zgłoszeń: 26
Ujawnione wykroczenia: 22
Liczba kontroli: 14

3002_0.59903600 1479293472.jpg (49 KB)

praca.jpg (127 KB)

Walka ze smogiem

Sprawdź jakoś powietrza

 tematykaprelekcji.jpg (31 KB)

 Dokument123.jpg (47 KB)

darmowa-pomoc-prawna.png (39 KB)

deklaracjadost.jpg (80 KB)

Przetwarzanie.jpg (106 KB)

  

  Segreguj Rybnik

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

 Rybnicki System Informacji Przestrzennej

 

STOP 18

 

 ITAKA 

 

 

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Komenda Główna Policji
Krajowa Rada Komendantów
Oskar